Benieuwd wat we voor je kunnen betekenen? Bel +31 (0)50 210 28 10 of mail naar info@promocat.nl

25 februari 2018

Webshop implementaties en klantadvies (32 uur p/wk)

PromoCat levert software toepassingen aan promotionele bedrijven in Nederland en Belgie. Het is onze doel om een positieve bijdrage te leveren richting onze klanten om klantgerichter en effectiever te werken.

Webshop implementaties en klantadvies

Je gaat zorgdragen voor de implementatie van onze webshop software bij onze klanten. Een goede inrichting van de webshop, communicatie en support tijdens de implementatie van onze diensten is essentieel voor de mate waarin onze klant voordeel ervaart. Het is daarom van belang dat je onze software en werkprocessen goed onder de knie krijgt.

Je krijgt binnen je eigen rol volop vrijheid om je rol naar eigen inzicht in te vullen en op jouw manier de gestelde doelen te halen. Wij denken dat collega’s heel goed zelf verantwoordelijkheid kunnen dragen over datgene waar ze goed in zijn. Die vrijheid maakt het werken bij PromoCat een prachtige uitdaging. Kom je ons team versterken?

Promocat-136.jpg

Interne opleiding

In nauwe samenwerking met je collega Steven van der Wijk leiden wij jou gedurende de eerste maanden intensief op. Je leert alle ins-en outs van de software en leert hoe je onze klanten het beste kunt adviseren. Je maakt gebruik van onze eigen ontwikkelde software. Als basis is je natuurlijke belangstelling voor design, online marketing en software essentieel.

Promocat-075.jpg

Werkzaamheden

  • Webshop designs maken binnen onze software en opleveren
  • Uitleg geven aan klanten over effectief gebruik van de webshop
  • Doorlopend samenwerken met je collega’s aan het verbeteren van onze processen en producten
hoe-we-werken.jpg

Functie eisen

  • Minimaal MBO opleidingsniveau
  • Minimaal 2 tot 3 jaar relevante werkervaring
  • Pro activiteit en zelfstandigheid
  • De wil om continue te verbeteren
Promocat-044.jpg

Kom jij ons team versterken?

  • Werklocatie - Groningen
  • Werktijden - 32 uur per week
  • Startdatum - Per direct

Durf jij deze uitdagende baan aan? Stuur dan jouw CV, voorzien van motivatie naar jeroenkoekoek@promocat.nl

team-cultuur.jpg

Meer weten?

Benieuwd naar de diensten van PromoCat? Wij denken graag mee over de beste online toepassingen voor je bedrijf en je klant. We zijn bereikbaar per mail via info@promocat.nl of bel ons op direct op +31 (0)50 210 28 10

decoration